. .

Sie befinden sich auf den Webseiten für die österreichischen Kunden. Mithilfe des Links können Sie zur deutschen Version der Seiten übergehen. Der Unterschied zwischen den deutschen und den österreichischen Seiten besteht in der Versandedresse.

FIRMA

Firma Restay repariert seit mehreren Jahren die Kletter- und Wanderschuhe von allen Marken, Typen und Schuhgrößen. Unser Ziel ist es, die Qualität der Verarbeitung einzuhalten und hochwertige Materialien in Anspruch zu nehmen.

ERFAHRUNGEN

Dank unseren langjährigen Erfahrungen sind wir in der Lage Ihre Schuhe so zu reparieren, dass sie nach der Reparatur fast die gleichen Eigenschaften wie neue Schuhe kriegen. Dank dieser Tatsache sind wir auch zur autorisierten Servicestelle von vielen Marken der Wander– sowie Kletterschuhe geworden.

AUTORISIERTE SERVICESTELLE

Wir führen den Service im Rahmen und auch außer Rahmen der Garantiezeit durch. Außerdem sind wir bereit, für Sie jeden beliebigen Wander- oder Kletterschuh unabhängig von der Herstellungsmarke (sobald die Schuhe noch zusammenhalten) zu reparieren.

REPARATUREN

Wir führen den Service im Rahmen und auch außer Rahmen der Garantiezeit durch. Außerdem sind wir bereit, für Sie jeden beliebigen Wander- oder Kletterschuh unabhängig von der Herstellungsmarke (sobald die Schuhe noch zusammenhalten) zu reparieren.

Časté dotazy – lezečky

Zůstane tvar lezeček po opravě stejný? Toto je otázka, která je pro nás zásadní. Snažíme se vždy zachovat původní tvar a velikost. Je to pro lezce velmi důležité. A protože sami lezeme, přesně víme o co jde. Těžíme také z naší nezávislosti, což znamená, že nejsme výrobci lezeček a tudíž se opravám maximálně věnujeme. Jde o […]

Časté dotazy – treky

  Termín opravy: Na opravu potřebujeme 2-3 dny a to z technologických důvodů. Termín zpětného dodání však záleží na množství oprav v daném období. Tím se může termín opravy prodloužit. Stává se to většinou před exponovanými víkendy, svátky ale i ročním období. Vždy je lepší neposílat obuv na opravu na poslední chvíli, ale mít dostatečnou rezervu. Při […]

Právě jsme spustili e-shop

Bylo 11 hodin a 11 minut, na adrese www.restdayshop.cz jsme spustili náš e-shop. Budeme rádi když budete hodně a často nakupovat. Můžete začít teď hned.

Máte lezečky La sportiva vyrobené technologií No-edge?

Nově opravujeme lezečky La Sportiva vyrobeny technologií “No-edge”. Novou technologii No-edge od La Sportiva jsme důkladně prozkoumali a jsme schopni ji použít při opravách vašich lezeček. Proto nemusíte mít obavy z jejich servisu, tedy výměny nové podrážky. “No-edge” koncepce vznikla na základě podrobné studie morfologie nohy a zkoumání jejího pohybu během jednotlivých fází lezení na stupech […]

NOVINKA MEZI JISTÍCÍMI POMŮCKAMI – UFOring

Uforing Ulite je nová spolehlivá jistící pomůcka fungující na principu zatažení textilního klínu do textilního pouzdra a tím jeho roztažení. Pouzdro je opatřeno gumou, která chrání jak skálu tak samotný výrobek před poškozením a zároveň zaručuje vysoké tření, které je důležité pro funkci a tedy zachycení pádu. Každý Uforing je opatřen sešitou smyčkou, která vymezuje […]