FIRMA

Firma Restday už mnoho let opravuje lezečky a trekové boty všech značek, typů a velikostí. Našim cílem je kvalita zpracování a výběr kvalitních materiálů.

ZKUŠENOSTI

Díky našim dlouholetým zkušenostem, jsme schopni Vám opravit boty tak, že svými vlastnostmi budou téměř jako nové.

AUTORIZOVANÝ SERVIS

Díky tomu jsme také autorizovaný servis mnoha značek trekové i lezecké obuvi na kterých, provádíme záruční i pozáruční opravy.

OPRAVY

Nicméně, opravíme Vám jakékoliv trekové nebo lezecké boty bez ohledu na značku výrobce (pokud tedy nejsou úplně na kaši).

Právě jsme spustili e-shop

Bylo 11 hodin a 11 minut, na adrese www.restdayshop.cz jsme spustili náš e-shop. Budeme rádi když budete hodně a často nakupovat. Můžete začít teď hned.

Máte lezečky La sportiva vyrobené technologií No-edge?

Nově opravujeme lezečky La Sportiva vyrobeny technologií „No-edge“. Novou technologii No-edge od La Sportiva jsme důkladně prozkoumali a jsme schopni ji použít při opravách vašich lezeček. Proto nemusíte mít obavy z jejich servisu, tedy výměny nové podrážky. „No-edge“ koncepce vznikla na základě podrobné studie morfologie nohy a zkoumání jejího pohybu během jednotlivých fází lezení na stupech […]

NOVINKA MEZI JISTÍCÍMI POMŮCKAMI – UFOring

Uforing Ulite je nová spolehlivá jistící pomůcka fungující na principu zatažení textilního klínu do textilního pouzdra a tím jeho roztažení. Pouzdro je opatřeno gumou, která chrání jak skálu tak samotný výrobek před poškozením a zároveň zaručuje vysoké tření, které je důležité pro funkci a tedy zachycení pádu. Každý Uforing je opatřen sešitou smyčkou, která vymezuje […]

Nový model Uforing Ulite – Tex

V současné době nabízíme kromě klasického uforingu Ufornig Ulite také model Ufornig Ulite – Tex. Rozdíl je v horní vrstě která je buď gumová (Uforing Ulite) a nebo textilní (Uforing Ulite – Tex). Kromě této horní vrstvy jsou oba modely naprosto shodné jak rozměry, váhou tak použitím. Oba modely mají příslušné atesty. Oba modely najdete […]

Certifikát kvality od firmy VIBRAM

Za naše služby při opravách trekových bot a lezeček různých světových značek jsme získali certifikát kvality od firmy VIBRAM. Tento prémiový certifikát je pro nás velkým oceněním, kterého si vážíme a budeme se naší prací snažit toto ocenění udržet i pro další léta. Jsme rádi, že díky kvalitě naší práce budou spokojeni hlavně naši zákazníci.