Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zůstane tvar lezeček po opravě stejný?
Toto je otázka, která je pro nás zásadní. Je to pro lezce velmi důležité. A protože sami lezeme, přesně víme o co jde. Těžíme také z naší nezávislosti, což znamená, že nejsme výrobci lezeček a tudíž se opravám maximálně věnujeme. Na většinu modelů tedy používáme originální kopyta, které jsou zárukou zachování původního tvaru a velikosti.

Jaký je termín opravy?
Na opravu potřebujeme z technologických důvodů 2-3dny. Termín zpětného dodání však záleží na množství zakázek v daném období. Tím se může termín opravy prodloužit . Stává se to většinou před exponovanými víkendy, svátky, ale záleží i na ročním období. Vždy je lepší neposílat obuv k opravě na poslední chvíli, ale mít dostatečnou rezervu. Při opravě nelze nic uspěchat. Vždy by to mělo vliv na kvalitu naší práce, ze které nechceme slevovat.

Čeho jsme autorizovaný servis?
Jako jediní v CZ a SK jsme autorizovaným servisem fy. La Sportiva. To znamená, že jsme museli splnit náročná kritéria pro opravy lezeček této značky. Můžeme používat originální náhradní díly a hlavně originální kopyta pro každý model, aby si lezečky zachovaly svůj originální tvar. Jsme také autorizovaným servisem firem Ocún a Five-Ten.

Jaká je záruka na naše služby?
Ze zákona je na opravenou obuv záruka 3 měsíce. S naší kvalitou práce nemáme problémy, ale pokud by přesto bylo třeba řešit cokoliv po uplynutí této doby (například za rok), tak se k problému postavíme čelem. V případě, že závada vznikla naší vinou, vše dáme do pořádku ke spokojenosti zákazníka. Zákon je jedna věc, ale spokojenost zákazníka je na prvním místě.

Jak k nám lezečky odeslat?
Můžete využít jakéhokoliv dopravce a českou poštu. V jednom balíku nám můžete poslat i více párů bot a zpět Vám bude počítáno jen jedno poštovné, i když budete mít v krabici více párů.

Výběr gumy (lepičky) na lezečky?
Výběr lepičky necháváme na zákazníkovi. Každý lezec, podle svých zkušeností, upřednostňuje určité vlastnosti lepičky. Někdo preferuje výdrž, někdo přilnavost apod. Pokud si nejste jisti výběrem, můžete nás kontaktovat a my Vám poradíme. Pokud si nevyberete, použijeme originální gumu, která tam byla již z výroby. (nebo její nejbližší možnost)

Další služby u lezeček: zmenšení (zvětšení) lezeček
Pokud máte pocit, že Vám Vaše lezečky velikostně nesedí, jsme schopni jejich velikost při opravě upravit (při tomto úkonu je nutná výměna nejen podrážky, ale i obsázkové gumy). Zmenšení (nejčastější přání ), či zvětšení cca o 1 číslo při celkové opravě je možné. Za tuto úpravu si nic neúčtujeme.

Oprava obsázkové (obvodové gumy)
Pokud je to možné, vždy se snažíme zachránit obvodovou gumu a vyměnit jen podešev. Ve většině případů to ale není možné. Guma už je buď prolezena (díra, dírka v obsázce) nebo je materiál natolik ztenčený , že by nebylo dobré vyměnit jen podešev. Máme s tím velké zkušenosti a nikdy neděláme zbytečnou výměnu, tedy práci pro práci.