Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Náš tým

Tomáš Sedláček - majitel firmy

Tomáš Sedláček ze Zlína je mezi lezci znám jako spoluautor mnoha těžkých lezeckých směrů v Teplických skalách, Adršpachu a v Moravském Krase. Stále platí, že volný čas tráví nejraději ve skalách, v pískovcových oblastech nebo všude jinde, kde je dobré lezení, pivo a málo lidí.

Tomíno Sedláček, Jr. - skoro ředitel

Dříve bouldrista, kterého v poslední době často také potkáte v adršpašských, teplických nebo vápencových skalách, kde pokusuje cesty v nejvyšších obtížností. No jo no, celý taťka.

Lucie Hrozová

Lucie Hrozová - lezkyně

Několik let vládne špičce ledolezení a drytoolingu, ale i na klasických sportovních cestách a vícedélkách. Momentálně se kvůli zdravotním problémům věnuje více boulderingu.

Jiří Leskovjan - horský vůdce, lezec

Jiří, alias Lesky, je světoběžník, který nakonec zakotvil v přístavu Arco u Lago di Garda. Horský vůdce a lezec v jedné osobě, jednu dobu také přezdívaný “ Maestro Massone“, patří do Restday týmu od nepaměti.

Simona Ulmonvová - lezkyně

Nálada se jí zlepší s nastoupanými metry, kdy zahodí stereotypy všedních dní a zahájí útěk od reality. Lezení je nutnost, závislost, životní potřeba... Simona patří také mezi makáče Restday. Stará se o web a síť FB. 

Tomás Bardas - horský vůdce, lezec

S lezením začínal v útlém věku díky svému tatínkovi. Procestoval, lezl a žil v USA, v Itálii a momentálně sídlí v Labském údolí, kde rád „postává“ na tom pěkném českém písečku. Živí se jako horský vůdce, ale také jako arborista.