Cookie Consent by Free Privacy Policy website

O nás

Firmu RESTDAY založil v roce 1997 vynikající lezec Tomáš Sedláček ze Zlína, který je mezi lezci znám jako spoluautor  mnoha těžkých lezeckých směrů v Teplických skalách, Adršpachu a v Moravském Krase.

 

Firma RESTDAY poskytuje kvalitní servis na lezeckou a trekovou obuv s použitím odpovídajících technologií a materiálů s důrazem na kvalitu.  Většina spolupracovníků firmy jsou aktivní lezci s bohatými lezeckými zkušenostmi.

“Našim cílem je plně uspokojit přání zákazníků a nabídnout nejlepší služby za dobré ceny. To, že se zákazníci vracejí, nás utvrdilo v tom,  že jsme se vydali správnou cestou… RESTDAY tým”

NAŠE SLUŽBY

Servis lezeček

  • Jsme autorizovaným servisem značek La Sportiva a Scarpa.
  • Při opravě používáme moderní materiály, technologie a hlavně kopyta odpovídající danému modelu. Vždy se snažíme zachovat co nejpřesnější tvar a velikost lezečky.

Oprava trekových a turistických bot

  • Jsme autorizovaný servis firem Meindl, La Sportiva, Hanwag, Vibram, ale dokážeme opravit i další značky.
  • Provádíme záruční i pozáruční opravy.

Uforing

Patříte mezi milovníky pískovcového lezení? Pak vás bude zajímat naše novinka za naší “dílny” pro dojištění pískovcových cest UFORING. Nabízíme různé velikosti nebo celé sady s textilním nebo gumovým povrchem.

E-shop

Provozujeme také eshop s outdoorových zbožím jako jsou spárové rukavice, hádinky, nákoleníky, impregnace na obuv, horolezecká lana Gilmonte (jsme hlavním dovozcem do ČR).

NAŠE CERTIFIKÁTY