Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Uforing Ulite je nová spolehlivá jistící pomůcka fungující na principu zatažení textilního klínu do textilního pouzdra a tím jeho roztažení. Pouzdro je opatřeno gumou, která chrání jak skálu, tak samotný výrobek před poškozením a zároveň zaručuje vysoké tření, které je důležité pro funkci a tedy zachycení pádu.

Každý Uforing je opatřen sešitou smyčkou, která vymezuje pohyb lana s karabinou. V horní části je pomocná smyčka, která slouží k vytažení klínu z pouzdra a tím snadné vytažení z jistící polohy.

Uforing byl vyvinut zejména pro použití na pískovcových skalách, ale lze ho využít i na skalách z jiného materiálu. Lze jej použít ve spárách jak svislých tak vodorovných, ale také v různých dírách a puklinách. Záleží pouze na výběru vhodné velikosti a mít trochu cviku v zakládání.

Vyzkoušeli jsme jej nespočetněkrát a se zakládáním není problém. Brzy si zvyknete, kterou velikost kam založit. Uforing drží mnohdy v místech, kde by jste to sami nečekali. Toto textilní jistítko vám otevře nové možnosti v jištění a můžete si vylézt více cest než doposud. Proto neváhejte a nakupujte! Exkluzivně si ji u nás můžete objednat v našem e-shopu.

Více informací si přečtete na www.uforing.cz